RM12F3742CT
MFR.Part #
RM12F3742CT
JLCPCB Part #
C4077044
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS