RM12F30R0CT
MFR.Part #
RM12F30R0CT
JLCPCB Part #
C4076024
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS