RM10F1621CT
MFR.Part #
RM10F1621CT
JLCPCB Part #
C4075443
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS