RN04B18R0CT5-50
MFR.Part #
RN04B18R0CT5-50
JLCPCB Part #
C4075116
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS