RM10J275CT
MFR.Part #
RM10J275CT
JLCPCB Part #
C4073730
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS