RCS1608F3480CS
MFR.Part #
RCS1608F3480CS
JLCPCB Part #
C4072594
Description
-55℃~+155℃ 100mW 348Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS