RM06F1273CT
MFR.Part #
RM06F1273CT
JLCPCB Part #
C4072268
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS