RM04F3403CT
MFR.Part #
RM04F3403CT
JLCPCB Part #
C4072078
Description
-55℃~+155℃ 340kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS