RM06F8873CT
MFR.Part #
RM06F8873CT
JLCPCB Part #
C4070406
Description
-55℃~+155℃ 100mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS