RC1005F5111CS
MFR.Part #
RC1005F5111CS
JLCPCB Part #
C4068508
Description
-55℃~+155℃ 5.11kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS