RM12F3571CT
MFR.Part #
RM12F3571CT
JLCPCB Part #
C4067461
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.57kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS