RCS1608F2672CS
MFR.Part #
RCS1608F2672CS
JLCPCB Part #
C4067243
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS