RM10F3R32CT
MFR.Part #
RM10F3R32CT
JLCPCB Part #
C4067180
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS