ACS725LLCTR-20AU-T
MFR.Part #
ACS725LLCTR-20AU-T
JLCPCB Part #
C459335
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+150℃ 1.2mΩ 120kHz 132mV/A 20A 2400Vrms 3V~3.6V 4us SOIC-8 Current Sensors ROHS