RUT3216FR220CS
MFR.Part #
RUT3216FR220CS
JLCPCB Part #
C4066037
Description
-55℃~+155℃ 220mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS