RM14J472CT
MFR.Part #
RM14J472CT
JLCPCB Part #
C4063589
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS