RM06F6980CT
MFR.Part #
RM06F6980CT
JLCPCB Part #
C4063565
Description
-55℃~+155℃ 100mW 698Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS