RM10F2673CT
MFR.Part #
RM10F2673CT
JLCPCB Part #
C4063392
Description
-55℃~+155℃ 125mW 267kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS