0402WGF392JTCE
MFR.Part #
0402WGF392JTCE
JLCPCB Part #
C45323
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS