RC1005F4R22CS
MFR.Part #
RC1005F4R22CS
JLCPCB Part #
C4062219
Description
-55℃~+155℃ 4.22Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS