RM02F5230CT
MFR.Part #
RM02F5230CT
JLCPCB Part #
C4062134
Description
-55℃~+125℃ 50mW 523Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS