RM06F2740CT
MFR.Part #
RM06F2740CT
JLCPCB Part #
C4061857
Description
-55℃~+155℃ 100mW 274Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS