RN02D1500CT-25
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RN02D1500CT-25
JLCPCB Part #
C4061306
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS