RM20F1100CT
MFR.Part #
RM20F1100CT
JLCPCB Part #
C4060011
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS