RC0402J6R2CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC0402J6R2CS
JLCPCB Part #
C4059895
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS