RC1005F4324CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC1005F4324CS
JLCPCB Part #
C4059451
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 4.32MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS