RM06F1872CT
MFR.Part #
RM06F1872CT
JLCPCB Part #
C4058270
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS