RM12F4872CT
MFR.Part #
RM12F4872CT
JLCPCB Part #
C4057132
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS