RM12F6040CT
MFR.Part #
RM12F6040CT
JLCPCB Part #
C4055018
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS