RU1608JR011CS
MFR.Part #
RU1608JR011CS
JLCPCB Part #
C4054348
Description
-55℃~+155℃ 11mΩ 250mW Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS