RC0402F912CS
MFR.Part #
RC0402F912CS
JLCPCB Part #
C4049051
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS