RC1608J825CS
MFR.Part #
RC1608J825CS
JLCPCB Part #
C4048736
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS