RM02F4120CT
MFR.Part #
RM02F4120CT
JLCPCB Part #
C4048206
Description
-55℃~+125℃ 412Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS