RM12F2372CT
MFR.Part #
RM12F2372CT
JLCPCB Part #
C4047797
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS