RM06F51R1CT
MFR.Part #
RM06F51R1CT
JLCPCB Part #
C4047614
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS