RM10F6040CT
MFR.Part #
RM10F6040CT
JLCPCB Part #
C4046855
Description
-55℃~+155℃ 125mW 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS