RM02J333CT
MFR.Part #
RM02J333CT
JLCPCB Part #
C4046104
Description
-55℃~+125℃ 33kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS