RN10D1742CT5-25
MFR.Part #
RN10D1742CT5-25
JLCPCB Part #
C4045833
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS