RM10F2801CT
MFR.Part #
RM10F2801CT
JLCPCB Part #
C4044599
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS