RM10F4990CT
MFR.Part #
RM10F4990CT
JLCPCB Part #
C4041175
Description
-55℃~+155℃ 125mW 499Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS