RM12J300CT
MFR.Part #
RM12J300CT
JLCPCB Part #
C4040948
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS