73WL7R330J
MFR.Part #
73WL7R330J
JLCPCB Part #
C4039741
Description
-55℃~+155℃ 2W 330mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS