GR108M035K20RR0VZ2FPD
MFR.Part #
GR108M035K20RR0VZ2FPD
JLCPCB Part #
C45085
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 16mm 20mm 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS