RM06F3004CT
MFR.Part #
RM06F3004CT
JLCPCB Part #
C4039372
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS