GR107M035E11RR0VH4FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
GR107M035E11RR0VH4FP0
JLCPCB Part #
C45075
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 35V 6.3mm 640mA@100kHz ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS