RM20F31R6CT
MFR.Part #
RM20F31R6CT
JLCPCB Part #
C4037652
Description
-55℃~+155℃ 31.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS