RM02J162CT
MFR.Part #
RM02J162CT
JLCPCB Part #
C4034543
Description
-55℃~+125℃ 1.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS