RUT1005JR820CS
MFR.Part #
RUT1005JR820CS
JLCPCB Part #
C4033379
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS