RM12F38R3CT
MFR.Part #
RM12F38R3CT
JLCPCB Part #
C4029005
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS