RN06D1871CT5-25
MFR.Part #
RN06D1871CT5-25
JLCPCB Part #
C4027994
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS